(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-163909252-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
دانلود رایگان کتاب صوتی تمایز یا نابودی نوشته جک تراوت فقط در اثر خاص

دانلود رایگان کتاب صوتی تمایز یا نابودی نوشته جک تراوت

سلام، امروز با یک هدیه ارزش مند در خدمت شما هستم.
هرچه گشتم نتوانستم کتاب صوتی تمایز یا نابودی نوشته جک تراوت را در اینترنت پیدا کنم.
من این کتاب را قبلاً صوتی کرده بودم و در آرشیو خودم، نگه داشته بودم.
امروز این کتاب خیلی عالی را که آقای جک تراوت نوشته است خدمت شما تقدیم میکنم.

قبل از آن بهتر است بدانیم اصلاً جک تراوت کیست؟

جک تراوت کیست

جک تراوت متولد سال 1935 میلادی یا 1314 شمسی بود در مانهاتان نیویورک امریکا. وی در مورخ 15 خرداد 1396 در گرینویج کنیتیکات به دلیل بیماری کنسر روده درگذشت!   او در جوانی کار خودش را در قسمت تبلیغات شرکت عظیم به جای مانده از ادیسون یعنی جنرال الکتریک آغاز کرد. بعدها به شرکت یونیرویال پیوست. سپس با آل ریس یک آژانس تبلیغاتی را پایه گذاری نمودند.   آنها برای 26 سال با یکدیگر شریک بودند و قدرتمندترین استراتژی بازاریابی به نام positioning را بنا نهادند!   وقتی در سال 1969 یا به عبارتی 1348 برای اولین بار مقالاتی در زمینه این تئوری در یک نشریه کوچک چاپ شد کسی آن‌ها را جدی نگرفت!!   اما سال‌ها بعد بود که این تئوری که حالتی غیر آکادمیک داشت مثل توپ صدا کرد و دنیای بازاریابی را تکان داد!
درسال 1981 آن‌ها کتابPositioning: The Battle for Your Mind
را به همراه آل ریس منتشر کردند
جک تراوت همچنین مشاور عظیم‌ترین کمپانی‌های دنیا بوده است که حجم مبادلات مالی برخی از آن‌ها از اقتصاد برخی کشورها قوی ‌تر است!   شرکت‌‌هایی مثل: AT&T, Apple, Citicorp, General Electric, Hewlett-Packard, IBM, Pfizer, Procter & Gamble, Southwest Airlines and Xerox.  پ اما در سال 2000 جک تراوت کتابی نوشت با عنوان
Differentiate or Die
که در ایران با عنوان تمایز یا نابودی ترجمه شده است!!
جک تراوت
تمایز یا نابودی
این کتابی بود که گفته شده استیو جابز هم آن را چندین بار مطالعه نموده است و حاوی دستورالعمل‌هایی شگفت‌انگیز است!!   پیشنهاد می‌کنم که این کتاب را حتما مطالعه نمایید!!

مقدمه کتاب صوتی تمایز یا نابودی نوشته جک تراوت

در عصر انفجار تنوع کالا و خدمات به سر می بریم. همه روزه زیر بمباران پیام های تبلیغاتی برای محصولات و خدمات متعدد هستیم . نتیجه پژوهش نشان می دهد که یک مصرف کننده معمولی روزانه حدود ٣٠٠٠ پیام بازرگانی دریافت می کند. انتخاب از میان این گستردگی تنوع و تصمیم گیری در میان حجم وسیع تبلیغات، رقابتی بسیار فشرده را به سازما نها دیکته میکند.
در بازار امروز نه تنها شاهد رقابتی فشرده تر هستیم ، بلکه رقابت ها سخت تر و زیرکانه تر شده اند. قانون و موفقیت در این بازار زیرکی و هوشمندی مدیران را می طلبد.
مدیران هوشمند هر روز صبح، با این سؤال و دغدغه فکری کار خود را آغاز می کنند که “چرا مشتری باید از میان این همه گزینه، کالا یا خدمت سازمان ما را خریداری کند؟”
در چنین شرایطی بهترین استراتژی، تمرکز بر روی نقاط قوت است . مدیران هوشیار می دانند که رمز پیروزی در چنین بازاری ، تمرکز برروی تمایزهاست و لذا به شدت از افتادن در دام همه چیز برای همگان” پرهیز میکنند و تلاش دارند تا وجوه تمایز خود را حفظ کرده و هر روز پررنگ تر بسازند.
جک تراوت، نویسنده کتاب تمایز یا نابودی که به او لقب “پدر تمایز ” داده اند، به مدیران هشدار می دهد که « موتور بازارهای رقابتی، حق انتخاب است » گزینه های مناسب متعددی برای مشتریان آماده شده و اگر مرتکب اشتباه شوید، برایتان گران تمام خواهد شد . رقبا کسب و کارتان را از چنگتان بیرون می آورند و بازپس گیری آن خیلی آسان نیست . شرکت هایی که این واقعیت را درک نکنند از بین میروند
دانلود کتاب صوتی تمایز یا نابودی بخش اول (963 دانلود ها)
دانلود کتاب صوتی تمایز یا نابودی بخش دوم (1089 دانلود ها)

دانلود رایگان کتاب صوتی تمایز یا نابودی نوشته جک تراوت - اثر خاص: راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق

قبل از آن بهتر است بدانیم اصلاً جک تراوت کیست؟

URL: https://asarekhas.com/کتاب-صوتی-تمایز-…بودی-از-جک-تراوت/

نام: کتاب صوتی تمایز یا نابودی

Url: https://asarekhas.com/کتاب-صوتی-تمایز-…بودی-از-جک-تراوت/

تاریخ انتشار: 1400-05-01 21:14

فرمت: https://schema.org/AudioBook

امتیازدهی ویرایشگر:
5

اشتراک گذاری:

4 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان کتاب صوتی تمایز یا نابودی نوشته جک تراوت»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *