نتیجه آزمون3

  • خوب است: شما هر ماه بودجه ای به تبلیغات خود اختصاص نمی دهید، اما باید بدانید که تبلیغات، کمکتان می کند از رقبا پیش افتید و بهتر است که هر ماه این کار را هر چند کم انجام دهید .
  • مردم محصولات و خدمات را برای گرفتن نتیجه نمی خرند، آیا شما خودرو می خرید که جا به جا شوید؟ یا میخرید که در میهمانی ها سربار بقیه نباشید.
    یا ماشین میخرید که به بقیه بگویید فرد قوی و قابل اعتمادی هستید.
  • کاملاً درست است: ما تبلیغ می کنیم که هم بیشتر دیده شویم و هم بیشتر بفروشیم.
  • زیاد بودن بازدید هم خیلی معیار خوبی نیست، شاید یک پیج اینستاگرامی، دنبال کننده زیادی داشته باشد و ویو بالایی هم داشته باشد، اما به درد کاری که شما انجام می دهید نخورد.
  • درست نیست با کسانی که به ما اعتماد دارند شروع کنیم، به هر حال این مخاطبین تمام میشوند و ما با سختی کار مواجه خواهیم شد، پس بهتر است که از همان ابتدا وارد بازار اصلی شویم..
  • خیلی خوب است: مردم دوست دارند ببینند بقیه در رابطه با کسب و کار ما چه نظری دارند، و خود این کار باعث بالا رفتن اعتماد و در نتیجه فروش خواهد شد.

دوست عزیز، از شما ممنونیم که در آزمون شرکت کردید.
اگر میخواهید تبلیغات بهتر و قدرت مند تری داشته باشید، پیشنهاد می کنیم کتاب برای فروش بهتر، تبلیغ نویسی بیاموزیم را با قیمت 39 هزار تومان خریداری نمایید.
شما با این مبلغ، تقریباً هیچ کار مفید دیگری نمیتواندی برای کسب و کارتان انجام دهید.
اما اگر نمی خواهید کتاب را به هر دلیلی بخرید، یک نکته از کتاب را در یک فایل صوتی 13 دقیقه ای به صورت هدیه از ما دریافت کنید.
همین الان بشنوید
شما فرد ارزش مندی هستید و مشخص است که به رشد کسب و کارتان اهمیت می دهید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با کتاب، روی لینک زیر کیلیک کنید.

همین الان کتاب را خریداری می کنم