داستان اثر خاص

سلام، قبل از هر چیز ازت تشکر میکنم که داستان اثر خاص رو میخونی.

برای آشنایی بیشتر حتماً ویدیو رو ببینید

داستان از کجا آغاز شد

سال 1388 بعد از این که از دانشگاه با مدرک لیسانس حقوق تحصیلات دوره کارشناسی ام را به پایان بردم، قصد راه اندازی یک شغل آزاد را در سر داشتم.

اولین آنها پخش و توضیع مواد پروتئینی  بود.

هم زمان با راه اندازی این کسب و کار، مشغول مطالعه شدم و یک نفر که اسمش را قید نمیکنم، را مناسب آموزش فروش و بازار یابی پیدا کردم تا پیشش این حرفه را فرا بگیرم.

کار مواد غذایی خوب پیش میرفت تا این که، یک نفر قصد کرده بود با ارائه قیمت کمتر و تکرار آن اغلب کسب و کارهای این زمینه را از دور خارج کند.

البته موفق هم شد، من هر چه آموزش دیده بودم و مطالعه کرده بودم، کاری برایم انجام نداد و مجبور به طعتیلی پخش شدم.
البته الان که این نوشته را در اثر خاص میخانید اثری از آن فرد دیگر وجود ندارد.

شغل دوم پخش سیم و کابل و لوازم الکتریکی

این دومین کسب و کار نسبتاً موفق من بود، در مدت شش ماه میتوانم به جرعت بیان کنم که به بیش از 50 درصد مغازه های الکتریکی، سیم، کابل،لامپ و کلید و پریز تقدیم میکردم.

یک مجموعه 5 نفره بازاریاب برای آموزش استخدام کردم و قصد داشتم با led کردن سیستم نور پردازی اماکن و فضاهای مختلف با توجیه کاهش هزینه برق به یک سوم  در آمد مجموعه خودم را افزایش بدهم.

البته این پروژه بسیار موفق نبود اما، شکست هم نخورد.

به علت اختلافاتی که با شریکم پیدا کردم ترجیح دادم کنار بکشم و بعد از چندی کار به طور کل به طعتیلی کشیده شد.

فروشندگی مستقیم، آموزش موسیقی و تکثیر پرنده های زینتی تا داستان اثر خاص

چندین سال بود که در پخش مواد غذایی و به طور ویژه نان برای چند نفر تیم سازی و بازار یابی میکردم و تجربه فراوانی در فروش مستقیم کسب کردم.

به علت علاقه زیادم به پرنده ها به خصوص طوطی سانان، کسب و کاری در این زمینه به طور موفقیت آمیزی راه اندازی نمودم و اگر بخواهم خلاصه بیان کنم، در این دوران و قبل از آن نیز پیانو و کیبرد را به طور حرفه ای فرا گرفته بودم و با افرادی هم چون، آقای محسن یگانه، احسان خاجه امیری، و چند تن از خواننده های دیگر که زیاد محبوب نیستند، اجرای زنده یا کنسرت انجام داده ام.

در مدت بیش از یک دهه که خلاصه اش را در بالا برایتان نقل کردم، از اساتید بنام ایرانی و خارجی در زمینه تبلیغ نویسی، فروش، بازار یابی و مدیریت درس آموختهم و الان در خدمت شما هستم تا دانسته هایم را به همراه تجربیات این چند سال با شما همراهان اثر خاص به اشتراک بگذارم.
تجربیاتی که اغلب اوقات یا باید برایش زمان زیادی صرف کنید و یا هزینه زیادی از دست بدهید تا به یک فرمول واحد برسید.

نقش اثر خاص، ایجاد اثری متفاوت در زندگی شخصی و کسب و کار شماست، چون من با وجود نابینایی از هر دو چشم توانستم این همه فراز و نشیب را مدیریت کنم، پس شما قطعاً میتوانید موفق، ثروتمند و شادمان باشید.