میخواهی 10 ایده تجاری پر طرفدار در سال 2020 را بشناسی؟

سلام، خیلی خوشحالم که قراره با هم 10 ایده تجاری پر طرفدار رو در سال پیش رو یعنی 2020 یا 1399 را با هم بررسی کنیم.
قبل از هر چیز باید خدمتتان بیان کنم که، این 10 ایده تجاری را از چند سایت مختلف که معروف هم هستند جمع آوری کردم و فقط تجربیات خودم نیست.
کار آفرینی با تمامیه سختی هایش، بسیار شیرین و دلنشین هست، خصوصاً زمانی که به بار
میشینه و شما رعیس خودتون میشید.
10 ایده تجاری برتر در سال 2020

مراقبت از سالمندان و کودکان

مراقبت از سالمندان و کودکان که در ایران هم به صورت سازمانی انجام میشود که نمونه اش خانه سالمندان است و هم به صورت فردی که شما یک نفر را هبه عنوان پرستار، استخدام میکنید و برایش وظایفی مشخص میکنید و در مقابل خدمتی که ارا میدهد پول پرداخت میکنید.
اگر قصد دارید پرستار موفقی باشید، باید هر روز مهارت های خود را در این زمینه بالا ببرید و اگر قصد راه اندازی مجموعه ای دارید، باید بدانید شغل مناسبی را انتخاب کرده اید.تخمین میزنند که در آمریکا، تا سال 2050 یک چهارم جمعیت، قطعاً سالمند خواهند بود و این مورد در کشور ما نیز با وجود کاهش فرزند آوری از الان معلوم و مشخص است.در کل فرصتهای تجاری زیادی برای کار کردن با سالمندان و کودکان در جهان پیشبینی شده است.

ایده دوم، مشاغل خدماتی و پشتیبانی

پیشبینی میشود از سال 2017 تا سال 2024، مشاغل خدماتی و ارائه پشتیبانی رشدی 13 درصدی را تجربه کنند و گردش فراوان مالی، برای صاحبانشان به ارمغان بیاورند.مشاغل خدماتی و پشتیبانی شامل:
1. مشاغلی هم چون نظافت خانه و اماکن تجاری، آبیاری، فضای سبز، باغبانی و کسب و کارهایی از این دست.
2. مشاغل پشتیبانی شامل تأسیسات، امنیتی مثل دوربین های مدار بسته و دزدگیر ها، تعمیر و نگهداری لوازم برقی و کسب و کارهایی از این دست.میتوانید این نوع مشاغل را به صورت استخدام فردی که در زمینه های بالا مهارت دارد شروع کنید و با راه اندازی تبلیغات و راه های مرسوم بازار یابی شروع به فعالیت نمایید.

مهندسی نرم افزار و توسعه

یکی دیگر از 10 ایده تجاری که در سال جدید مورد استقبال در دنیا واقع شده، مهندسی نرم افزار،توسعه برنامه های مبایلی و طراحی وب سایت است.
خیلی از افراد در ایران فکر میکنند، برنامه نویسی و نرم افزار و مشتقاتش، عاقبت خوشی نخواهند داشت، اما باید بدانید روز به روز که تکنولوژی در زندگی ما اثر بیشتری میگذارد، نیاز به این گونه ایده های تجاری نیز بیشتر و بیشتر میشود.
شما با یادگیری انجام خدمات نرم افزاری و یا یادگیری یکی از زبانهای محبوب برنامه نویسی، هم میتوانید به طور مستقل پروژه قبول کنید و هم برای شخص یا شرکتی خاصی کار کنید.

خدمات مربوط به دو چرخه،اجاره فروش و تعمیر

از اونجایی که، توجه به محیط زیست و کاهش آلودگی، اغلب توجهات رو به خودش جلب کرده و صنایع و مایده های مختلفی در این رابطه به وجود آورده، خدمات مربوط به دوچرخه یکی از ارزان ترین این کسب و کارها هست.
درسته که سرمایه گذاری روی ماشین های برقی خیلی خوبه اما دو چرخه استفاده ساده تری داره و به عنوان ورزش هم قابلیت استفاده رو داره.با استفاده از این وسیله نقلیه هم به سلامتی خودتون کمک میکنید و هم به سلامتی محیط زیست.
علاوه بر دوچرخه های دارای پدال سنتی ، دوچرخه های الکترونیکی بسیار محبوب شده اند. دوچرخه های الکترونیکی را می توان بدون نیروی الکتریکی پدال زد یا از انرژی الکتریکی برای کمک استفاده کرد و پیش بینی می شود فروش تا سال 2023 به بیش از 40 میلیون دستگاه برسد
به هر حال این هم یکی از 10 ایده تجاری پول ساز در سالهای پیش رو است.

طبخ یا

پخش غذا های نیمه آماده

توی دنیای که ما زندگی میکنیم، رفته رفته با وجود افزایش زیاد ترافیک و زمان زیادی که سر کار هستیم، اغلب فرصت نیست که مثل گذشته قرمه سبزی رو بگذاریم خوب جا بیفته و ازش لذت ببریم.البته این فقط یکی از دلیل هایی بود که گفتم، وگرنه به جهت این که آنسانها، میخواهند کمتر کار کنند و به بیان بهتر تنبل تر میشن، این زمینه بسیار زمینه رو به رشدی برای تجارت و سرمایه گذاری در ایران و جهان هست.اگر بخوام مثال خوبی بزنم، خورش های آماده، جوجه و کباب نیمه آماده و سرخ کردن بادمجان،سبزی و این جور چیز ها رو باید مد نظر داشته باشید.

نگهداری و فروش حیوانات خانگی

اگر بخواهم بی پرده با شما مخاطبان اثر خاص، صحبت کنم، به دلایل روان شناختی مختلف، آدمها هر روز احساس تنهایی بیشتری میکنند و این یکی از دلایلی هست که باعث نگهداری از طوطی ها و یا سگ و گربه ها میشود.فروش خود این حیوانات و یا تجهیزات آنها و حتی مشاوره برای بهترنگهداری آنها از جمله، یکی از 10 ایده تجاری پر در|آمد در سال 2020 هست.

زیبایی و خدماتی که مربوط به این دست هست

همیشه به یاد داشته باشید که ما آدمها، به دنبال نسخه ای بهتر از حال هستیم، همیشه به دنبال بهتر به نظر رسیدن هستیم و تا جهان پا بر جا باشد، این زمینه پر رقابت است.
منظورم از این دسته کسب و کارهایی مانند کاشت ابرو،ناخن،گریم و بوتاکس و چیزهایی از این دست هست.

مشاور و مدیر رسانه های اجتماعی

هشتمین ایده تجاری پر سود، مشاور رسانه های اجتماعی و یا مدیر این رسانه ها بودن است، اینستا گرام و شبکخه های اجتماعی از این دست، رشد قابل توجهی در ایران کرده اند.
خیلی از کسب و کارها، نیاز دارند یک نفر، صفحات اجتماعی آنها را مدریت کند و در واقع صدای آنها در رسانه های اجتماعی باشد.
اگر استراتژی هدف مندی داشته باشید، از راه رسانه های اجتماعی میتوانید فروش قابل قبولی را به دست آورید.

اینفلونسر شدن

اگر بتوانید در وب و یا در رسانه های اجتماعی فرد اثر گذاری شوید، میتواند درآمد قابل توجهی در ماه به دست آورید.
این طور که منن بررسی کرده ام، در ایران کمدی بسیار جواب میدهد و اگر تخصصی و یا هنری در این زمینه دارید، معطل نکنید و این بستر بزرگ و پول ساز را دست کم نگیرید.

دهمین ایده، مشاور تغذیه سالم و طب سنتی است

ما اغلب دوست داریم، بیشتر عمر کنیم و بیشتر لذت ببریم.
با خوردن غذاهای سالم و سنتی و کم خوردن برخی از مواد غذایی و فست فود ها تا حدی میتوانیم به این امر دست پیدا کنیم.
طب سنتی در اکثر کشورها در کنار طب جدید رشد قابل توجهی داشته و استفاده از روش های جدید ماساژ و درمان های تازه، یک تجارت خوب و پول ساز در جهان به حساب می آید.
البته اگر بخواهیم باز هم ایده بیان کنیم شاید این لست را بتوان تا دو یا سه برابر هم بزرگ کرد، اما قصد من مواردی بود که در سال پیش رو رو به رشد هستند.
امیدوارم از مطلب بالا لذت برده باشید، میتوانید در دیدگاه های این نوشته ایده های پول ساز دیگری را نیز شما مطرح نمایید.

منبع 1
منبع2

اشتراک گذاری:

About The Author

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *