17 نکته طراحی بنر تبلیغاتی برای افزایش نرخ کیلیک

17 نکته برای افزایش نرخ کلیک در تبلیغات بنری

این 17 نکته حیاتی را برای افزایش نرخ کلیک در تبلیغات بنری فراموش نکنید!

. نقش طراحی در افزایش نرخ کلیک تبلیغات بنری غیر قابل انکار است.
تا کنون چقدر به نقش طراحی برای افزایش نرخ کلیک در تبلیغات بنری توجه کرده‌اید؟ آیا می‌دانید رعایت اصول طراحی تاثیری کلیدی در بهبود تبلیغات بنری دارد و در نهایت تعامل شما با مشتریان را بیشتر می‌کند؟ آن‌‌چیزی که باعث می‌شود بنرهای شما مشتریانتان را در سراسر وب به شما برساند رازهایی است که در طراحی هوشمندانه و منطبق با اصول علم تبلیغات و گرافیک نهفته است و شما به عنوان صاحب کسب و کار یا فعال در زمینه تبلیغات باید با آنها آشنا باشید. در این مقاله سعی می‌کنیم هرچیزی که برای طراحی یک بنرتبلیغاتی موفق نیاز دارید در اختیار شما قرار دهیم.

طراحی بنرها و نرخ کلیک در این نوع تبلیغات
این روزها کسب و کار‌های موفق حساب ویژه‌ای‌ روی نرخ کلیک در تبلیغات بنری باز کرده‌اند. به همین خاطر، طراحی و انتشار بنر در وبسایت‌های پربازدید، یکی از پرکاربرترین اشکال بازاریابی است که در دنیای کسب و کارهای آنلاین امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد. دنیای بنرهای تبلیغاتی در اینترنت روز به روز گسترده تر از قبل شده‌است و حالا بنرها در هر شکل و اندازه ای ممکن است روبروی شما قد علم کنند! اما منظور از طراحی موفق بنر، پاسخ به این سوال است که چطور می‌توان بنری با بالاترین نرخ کلیک ساخت؟
بنرهای تبلیغاتی تصاویر ساده یا متحرکی هستند که در قسمتی از صفحات وب تعبیه میشوند و به محض کلیک روی آن، مشتری را به وبسایت سفارش دهنده آن تبلیغ وصل می‌کنند. آن‌چیزی که باعث شده بنرها پس از سال‌ها همچنان یکی از محبوب‌ترین روش تبلیغاتی باشند، مقرون به صرفه بودن، قابلیت سنجش کارایی کمپین تبلیغاتی و البته موثربودن در ایجاد آگاهی نسبت به یک نشان تجاری است. منظور از قابلیت سنجش، یعنی اینکه سفارش دهنده تبلیغات به راحتی می‌تواند تاثیر نرخ کلیک روی تبلیغات و میزان فروش را بسنجد.

چطور بنری با بیشترین نرخ کلیک طراحی کنیم؟
همانطور که گفتیم همه‌ آن چیزی که باعث ایجاد بهترین نرخ کلیک در تبلیغات بنری می‌شود، به طراحی آن گره خورده است. در ادامه لیستی از نکات و دستورالعمل های اصولی برای طراحی بنرهای تبلیغاتی آورده شده است.

فهرست محتوا

1. استفاده از اندازه استاندارد برای بنر تبلیغاتی

بر اساس پیشنهاد برنامه Google Adsense، موفق ترین اندازه‌های بنر تبلیغاتی عبارتند از:
– 728 × 90 پیکسل – (Leaderboard) یا تابلوی امتیاز
– 300 × 600 پیکسل – نیم صفحه
– 300 × 250 پیکسل – مستطیل متوسط
– 336 × 280 پیکسل – مستطیل بزرگ
البته در پلتفرمهایی مثل یکتا نت و یا صبا ویژن نیز پیشنهادهایی برای بهتر دیده شدن بنر تبلیغاتی شما داده شده که بهتر است تمامیه اندازه ها را ایجاد کنید.
طبیعتاً اصل پایه موفقیت یک بنر این است که در یکی از این اندازه‌ها طراحی شده باشد.

2. نقش محل درج مناسب در بهبود تبلیغات بنری

مکان‌یابی مناسب بنر در یک سایت، بیشترین تاثیر را در افزایش نرخ کلیک تبلیغات بنری دارد. واضح است که برای نمایش بنر شما در جای چشمگیر‌تر، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و این بستگی به میزان سرمایه گذاری در آن کمپین تبلیغاتی دارد. به طور کلی مناسب‌ترین محل برای بنر در قسمت بالای صفحه و جایی نزدیک به تیتر سایت است. همینطور ستون‌های کناری سایت در رده بعدی قرار دارند. بعضی سایت‌ها در پایین صفحه جایی برای نمایش بنر تدارک دیده‌اند ولی به یاد داشته باشید اگر در انتهای صفحه بنرتان را منتشر کنید، فقط هزینه اضافی صرف کرده‌اید چون معمولاً تبلیغات پایین صفحه بازخورد خیلی کمی از کاربران می‌گیرند.

3.حفظ تعادل در طراحی اجزای بنر

رعایت تعادل در اجزای تشکیل دهنده بنر تعامل با تبلیغات بنری را بیشتر می‌کند.
یکی دیگر از عوامل موثر برای افزایش تعامل با تبلیغ بنری رعایت تعادل در طراحی اجزا یا حفظ سلسله مراتب در طرح کلی بنر است. تجربه کمپین‌های موفق بنری نشان می‌دهد بنرهایی که در هدایت کاربران یک سایت به وبسایت لینک شده به بنر موفق بوده‌اند، سه قاعده برای حفظ تعادل در آن‌ها رعایت شده است:
– اندازه صحیح لوگوی کسب و کار: حتما در طراحی بنر لوگوی کسب و کار شما جای داشته باشد. شیوه قرارگیری لوگو به گونه‌ای باشد که نسبت به سایر اجزا برجسته‌تر به نظر بیاید اما نه به اندازه‌ای که گزاره ارزشی آگهی یا دکمه درخواست برای اقدام(Call To Action) بنر را تحت تاثیر قرار دهد.
– گزاره ارزش یا گزاره پیشنهاد: منظور از گزاره ارزش یعنی چیزی که به خاطر آن مخاطب باید به سمت برند شما جلب شود. مثلاً عبارتی مثل «هفت روز مهلت تست »، «50% تخفیف برای زمان محدود» یا «اگر بیش از 30 دقیقه طول کشید پول نپردازید » جملاتی‌است که شما را در دید مخاطب بی‌همتا و نمونه نشان می‌دهد. طراحی بنر باید به نحوی باشد که گزاره ارزش آگهی اولین پیام رسیده به مخاطب باشد و به همین دلیل بیشترین فضا به آن اختصاص می‌یابد.
– درخواست برای اقدام : درخواست برای اقدام (Call To Action یا CTA) آن بخش از تبلیغات است که در آن از بیننده دعوت می‌کند روی بنر کلیک کند. عبارت‌هایی مثل «برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید!» یا «همین حالا دوره را شروع کنید!» یا «الان در… ببینید!» به همین منظور در آگهی درج می‌شود. دکمه CTA در قسمت انتهای آگهی و در مرکز آن‌ قرار می‌گیرد(در آگهی‌های فارسی افقی، منتهاالیه سمت چپ و در آگهی‌های ستونی، منتها الیه پایین).

4. تاثیر سادگی آگهی بر افزایش نرخ کلیک تبلیغات بنری

برای افزایش نرخ کلیک در تبلیغات بنری آنها را ساده و گویا طراحی کنید. بیش از 91درصد از بازدید کنندگان وبسایت در بهترین حالت بیش از یک ثانیه برای دیدن بنر شما وقت می‌گذارند و فقط 4درصد از آنها مشاهده را تا دوثانیه ادامه می‌دهند. همه پیام شما باید در همین زمان به مخاطب منتقل شود. اگر مخاطب نتواند پیام شما را درک کند، قطعا کلیکی در کار نخواهد بود. طراحی ساده بنر در عین تاثیرگذاری آن کاری است که فقط از طراحان حرفه‌ای و خلاق بر می‌آید پس برای حفظ سادگی در طراحی بنر نهایت دقت را به خرج دهید.
بر خلاف تصور، ساده بودن خیلی سخت‌تر از پیچیده بودن است! برای اینکه بخواهید پیامتان را با روشی ساده و کارآمد به مخاطب برسانید نیاز به صرف زمان و هزینه بیشتری خواهید داشت. به یاد داشته باشید که مهمترین پیام‌های جامعه ما آنهایی هستند که کوتاه و ساده بیان می‌شوند. برای مثال: «مواظب باش»، «عاشقتم» و…. شکل زیر یک نمونه بنری را نشان می‌دهد که در آن از اصل سادگی غفلت شده است.

شکل 3. نمونه عدم رعایت سادگی در طراحی تبلیغات بنری
هرچند که تضاد رنگ مناسبی در تصویر مشاهده می‌شود، اما خیلی با یک بنر تبلیغاتی با تعداد کلیک بالا فاصله دارد. اولاً حجم متن در بدنه آگهی خیلی زیاد است. نکته بعدی فاصله کم بین عنوان اصلی، زیرعنوان و دکمه CTA است که بیننده را برای خواندن محتوای پیام کاملاً سردرگم می‌کند. همین‌طور متن نوشته شده در دکمه CTA اصلاً ملموس نیست (بیا تا رشد کنیم!). مسئله آخر، تراکم زیاد متن و المان در این تصویر است که یک ترکیب شلوغ و ناموزون را به نمایش می گذارد.
تصویر زیر شکل اصلاح شده بنر بالایی است. به نظر شما کدام یک کلیک بیشتری را خواهد داشت؟

شکل 4. نمونه رعایت سادگی در طراحی تبلیغات بنری

5. استفاده از المان دکمه‌ در طراحی بنر

به طور معمول استفاده از دکمه‌ها موجب بهبود تبلیغات بنری و افزایش کلیک با توجه به نوع بنر می‌شود. نکته مهم در استفاده از دکمه‌ها استفاده از رنگ‌هایی با کانتراست بالا و همینطور قراردادن آن در موقعیت ثابت در مجموعه بنرها است.

6.از قاب با رنگ مناسب برای بنر استفاده کنید

چشم کاربران یک وبسایت به طور طبیعی به سمت موضوعاتی کشیده می‌شود که درون یک قاب قرار می‌گیرند. تجربه نشان می‌دهد، در بنرهای تبلیغاتی با نرخ کلیک بالا یک قاب در چهار ضلع اطراف بنر طراحی شده است. به عنوان مثال، اگر رنگ زمینه بنر سفید است، راهکار اجرایی این است که یک قاب به ضخامت 1پیکسل در چهار ضلع بنر به رنگ خاکستری قرار طراحی شود.

7.لزوم انتخاب متن با قابلیت خواندن سریع

از اندازه قلم بزرگتر برای عنوان بنر و اندازه کوچکتر برای متن بدنه استفاده کنید. متن بدنه نهایت باید چهار سطر یا کمتر باشد. استفاده از فونت‌های پیچیده و ناخوانا و یا فونت‌هایی با ضخامت خیلی کم تاثیر نامطلوبی برای قابلیت خواندن متن بنر دارند. در مورد متن‌های انگلیسی، از فونت‌های شکسته اجتناب کنید و در قسمت بدنه تبلیغ، همه حروف را با حرف بزرگ ننویسید. همچنین اندازه قلم کمتر از10 نقطه مگر برای نوشتن هشدار رفع مسئولیت یا کپی‌رایت مجاز نیست.

8.استفاده از انیمیشن در بنر تبلیغاتی

افزایش جلب توجه مخاطب یعنی بالا رفتن نرخ کلیک در تبلیغات بنری. یکی از جذابیت‌های آگهی برای مخاطب وجود انیمیشن‌ها است. مشاهدات ثابت کرده است که تبلیغات بنری پویا در جذب کلیک عملکرد بهنری نسبت به نوع ثابت آن‌ها دارد. البته همان‌قدر که حضور انیمیشن در بنر می‌تواند مفید باشد، این نگرانی وجود دارد که حواس مخاطب از تمرکز روی پیام اصلی آگهی پرت شود.
برای بهره‌وری بیشتر، از انیمیشن‌های ساده با مدت زمان کمتر از 15ثانیه استفاده کنید. به یاد داشته باشید انیمیشن نباید بیشتر از سه بار در صفحه برای مخاطب تکرار شوند تا حالت آزاردهنده برای کاربر ایجاد نکند. در بنرهای انیمیشنی، آخرین بخش انیمیشن به طور واضح و مشخص به Call To Action اختصاص دارد.
پیشنهاد دیگر در استفاده از انیمیشن‌ها استفاده از المان‌های پویا در یک بنر ثابت است. این کار باعث می‌شود هم وجود انیمیشن توجه مخاطب را جلب کند و هم در هر لحظه تمام پیام شما به مخاطب ارائه می‌شود.

9. جزئی از وبسایت میزبان باشید، اما شاخص و نمایان بودن را فراموش نکنید

اگر بنر تبلیغاتی شما از نظر ظاهری با وبسایت درج بنر ترکیب شود، سبب جلب اعتماد کاربران خواهد شد. با این حال ادغام تمام و کمال در سایت میزبان ممکن است اثر معکوس داشته باشد. بنرهای تبلیغاتی برای جلب نرخ کلیک بالاتر باید متمایز و قابل مشاهده باشند. به عبارت دیگر در عین اینکه بنر باید جزئی از کل دیده شود برجستگی خودش را هم نشان می‌دهد.

10. سازگاری محتوای بنر با ماهیت کسب و کار شما

در تمام متن ما در مورد نرخ کلیک تبلیغات بنری صحبت کردیم در حالی که زمانی این نرخ اهمیت پیدا می‌کند که درصدی قابل قبولی از آنها به خرید منجر شود. زمانی این اتفاق رخ می‌دهد که محتوای بنر شما با چیزی که کاربر بعد از کلیک با آن مواجه می‌شود سازگاری کامل داشته باشد. این موضوع باعث می‌شود مشتری‌های بالقوه بعد از ورود به صفحه لینک شده به بنر گیج نشوند و راحت خواسته خودشان را دنبال کنند.

11. احساس فوریت را در بیننده القا کنید

یکی از راه‌ها برای بهبود تبلیغات بنری، ایجاد احساس فوریت در محتوای بنر است. این کار شامل دو بخش می‌شود که یکی مربوط به متن و دیگری با شکل ظاهری در ارتباط است. با استفاده از رنگ های متضاد و پررنگ، احساس فوریت در نگاه کاربر ایجاد می‌شود. به یاد داشته باشید، تبلیغات بنری نباید فقط ظرافت داشته باشند، بلکه ایجاد فوریت در ذهن مخاطب هم ضروری است.

12. استفاده درست از تصاویر در بنر‌های تبلیغاتی

نقش استفاده از تصاویر مناسب در افزایش کلیک‌ها حیاتی و تعیین کننده است. منظور از تصاویر مناسب، تصویری است که تکمیل کننده پیام بوده و ارتباط مستقیم با محصول شما داشته باشد. در تبلیغات بنری جایی برای بیان مفاهیم انتزاعی و ذهنی وجود ندارد.
لازم نیست حتماً از توانایی عکاسی بالایی برخوردار باشید. سایت‌های بسیاری هستند که به صرف هزینه‌ای کم اجازه استفاده از عکس‌های حرفه‌ای مرتبط با حوزه کاری شما را می‌دهند. البته انتخاب عکس یک کار تخصصی است و برای این کار با یک متخصص گرافیک مشورت کنید.
به یاد داشته باشید ، استفاده از تصاویر در بنرها همیشه ضروری نیست. یک متن گیرا به همراه یک تایپوگرافی جذاب می‌تواند همان کارایی را داشته باشد.

13. انتخاب رنگ مناسب در بهبود تبلیغات بنری

هر رنگی تداعی کننده معنی خاصی است و استفاده متناسب از رنگ‌ها باعث ایجاد حس خوب در بیننده و بهبود تبلیغات بنری با افزایش نرخ کلیک‌ها می‌شود. رنگ غالب بنر اولین چیزی است که کاربر با آن مواجه می‌شود. رنگ‌ها علاوه بر اینکه برای اشخاص مختلف دارای پیام‌های گوناگونی هستند، بر اساس نوع فرهنگ‌های یک جامعه معنی‌های متفاوتی دارند. در واقع برای انتخاب رنگ مناسب باید ابتدا مخاطب هدف به درستی شناسایی شود و سپس انتخاب انجام شود. در زیر لیستی از رنگ‌ها و احساساتی که معمولاً با دیدن آن‌ها در ذهن بیشتر مخاطبان متبادر می‌شود آورده شده است.

شکل 5. استفاده متناسب از رنگ‌ها باعث بهبود تبلیغات بنری با افزایش نرخ کلیک‌ها می‌شود.

 • قرمز: شور ، عصبانیت ، هیجان و عشق. قرمز رنگی قدرتمند و چشمگیر است که نظر بیشتر کاربران را به خود می‌کشد ولی باید در حد متوسط از آن استفاده شود. اگر چارچوب بنر تبلیغاتی کلاسیک یا مربوط به افراد بالغ است و یا جدیت در پیام شما وجود دارد از قرمز استفاده نکنید.
 • نارنجی: شیطنت و شیرینی و ایجاد انرژی. جاذبه و قدرت نارنجی به اندازه قرمز نیست با این حال نارنجی از شلوغی‌ها دور می‌ماند و به اطرافش انرژی می‌فرستد. این رنگ یک انتخاب عالی برای دکمه Call TO Action است.
 • زرد: شادی، درخشش آفتاب و احساس دوستی. رنگ زرد یک رنگ چشمگیر است و محتوای انرژی آن حسی از جوانی به همراه خرید مقرون به صرفه را در ذهن مخاطب تداعی می‌کند.
 • سبز: سلامتی، تازگی، ثروت و محیط زیست، رشد، پرورش دادن، شروعی دوباره. رنگ سبز چشم نواز هم هست.
 • آبی: امنیت، اعتماد، شفافیت، بلوغ، آرامش، تعقل، رسمیت، سردی و سرشار از احساسات مردانه. رنگ آبی در بیش از نیمی از لوگوها دیده می‌شود.
 • بنفش: تجمل‌گرایی، سلطنتی، دست و دلبازی، سحر و جادو، خلاقیت و احساسات زنانه. بنفش رنگ تسکین دهده و آرامبخش برای بیننده است.
 • صورتی: عشق، شیرینی، زنانگی، جوانی و نوزاد. رنگ صورتی معمولاً با همه اموری زنانه مرتبط است با این حال میزان روشنایی و توناژ صورتی در لوگو حس غالب بیننده را تعیین می‌کند.
 • مشکی: اختصاصی بودن، رازآلود، مدرنیته، قدرت، اعتبار، تجمل و رسمی بودن. مشکی یک رنگ سنتی در تبلیغات است. متن مشکی روی زمینه سفید ترکیبی است که بیشترین خوانایی را دارد.
 • سفید: خلوص و پاکی، تمیزی، عقیم بودن، سادگی، صداقت و بی‌گناهی. رنگ سفید حسی از جوانی و اقتصادی بودن را برای کاربر ایجاد می‌کند.
 • قهوه‌ای: طبیعت، چوب، چرم، جدیت، مردانگی، صلابت و فروتنی. رنگ قهوه‌ای رنگ‌های چشمگیر و قوی در بنر‌های تبلیغاتی را متعادل میکند و برای استفاده در پس ‌زمینه یا بافت آگهی انتخاب خوبی است.
 • خاکستری: بی طرفی و قابلیت اجرایی داشتن. خاکستری وقتی به عنوان پس زمینه استفاده می شود‌، رنگ های دیگر را تشدید می کند.

14.حجم فایل بنر تبلیغاتی را به کمترین مقدار ممکن برسانید

حجم فایل در نرخ کلیک تبلیغات بنری به این خاطر مهم است که کاربران ایرانی به خاطر محدودیت‌های فیلترینگ و تحریم با کیفیت کمتری از اینترنت استفاده می‌کند. این مسئله مخصوصاً در وبسایت‌های خارجی خیلی تاثیر گذار است و بیشتر مواقع زمان زیادی طول می‌کشد تا یک بنر نمایش داده شود. مطابق توصیه Google Adwords، زیر 150 کیلوبایت حجم قابل قبولی برای بنر‌‌های تبلیغاتی است. توجه داشته باشید قبل از اینکه کاربر بخواهد به پایین صفحه برسد باید بنر شما در موبایل یا کامپیوتر او بارگیری شده باشد.
اهمیت این موضوع باعث شده صاحبان وبسایت‌ها محدودیت‌هایی برای حجم فایل بنر تبلیغاتی که منتشر می‌کنند در نظر بگیرند و این اولین قدم برای تعریف مجموعه‌ای از اندازه بنرهای استاندارد برای همه سایت‌‌ها بوده است.

15. از فرمت صحیح برای فایل بنرهای تبلیغاتی استفاده کنید.

فایل بنر‌های تبلیغاتی معمولاً با فرمت JPG، PNG، GIF یا HTML5 تهیه می‌شود. متخصص طراح به طور رایج از نرم‌افزار Adobe Illustrator یا فتوشاپ برای تهیه سه فرمت اول استفاده می‌کند ولی برای تهیه فایل‌های HTML5 کاربرد Google Web Designer یا Adobe Animate معمول‌تر است. به خاطر داشته باشید استفاده از فایل‌های Flash برای بنرهای تبلیغاتی خیلی وقت است که قدیمی شده و جایگزین مناسب آن فرمت‌های تصویری است.

16. استفاده از مناسبت‌ها و تغییر فصل برای طراحی بنر

یک راه خیلی ساده و سریع برای افزایش نرخ کلیک در تبلیغات بنری را در این بند به شما معرفی می‌کنیم. گذشته از اینکه مناسبت‌ها(مثل یلدا، عید نوروز، ماه رمضان، شروع تابستان، ولنتاین و…) بهانه مناسبی برای تولید متن هوشمندانه و موثر است، استفاده آنها در کنار توجه به فصل‌ها راهی عالی برای تازه کردن کمپین‌های تبلیغاتی در طول سال می‌تواند باشد. مشاهدات ثابت کرده این روش ساده در جلب توجه مخاطب و بهبود نرخ کلیک در تبلیغات بنری به طور عجیبی مفید واقع می‌شود. در سال‌های اخیر شب یلدا و ماه رمضان از جالب توجه ترین مناسبت‌ها برای طراحان آگهی‌های تبلیغاتی بوده است.

شکل 6. مناسبت‌ها و استفاده از تغییر فصل در طراحی بنرها به طور چشمگیری تعامل با تبلیغات بنری را بالا می‌برد.
تصویر بالا یک نمونه از کاربرد استاندارد مناسبت هالوین برای تبلیغات بنری است. این آگهی به طور قابل توجهی توانسته نرخ کلیک برای تبلیغات بنری را صرفاً به خاطر خلاقیت استفاده شده در بازی با کلمات و تصویر افزایش دهد.

17. استفاده از ابزار‌های رایگان برای کاهش هزینه‌های طراحی

هر کسب و کار تازه‌ای امکان استخدام یک طراح تمام وقت را ندارد و به همین خاطر استفاده از محتواهای تصویری رایگان گزینه مناسبی برای آن‌هاست. توجه کنید به خاطر قوانین کپی‌رایت نمی‌توانید هر کسی را از گوگل برای تبلیغات استفاده کنید. در این قسمت چند ابزار رایگان به شما معرفی می‌کنیم.
– ابزار رایگان وبسایت Moat برای طراحی خلاقانه بنرها
این وبسایت علاوه بر ارائه خدمات غیر رایگان، بستری رایگان برای طراحی بنرهای تبلیغاتی ایجاد کرده است که برای کسب و کارهای تازه فرصتی ایده‌آل فراهم می‌کند تا از ایده‌های خلاقانه آن الهام بگیرند. در این وبسایت با وارد کردن نام برند، نمونه‌های خلاقانه برای تبلیغات به شما پیشنهاد می‌شود.
– پایگاه Unplash برای دسترسی به مجموعه عکس‌های رایگان
عکس‌های سایت Unplash تا حد زیادی شما را از خرید حق استفاده از تصاویر سایت‌های پولی بی‌نیاز می‌کند. عکس‌ها در این وبسایت مدرن هستند و کیفیت بالایی دارند. علاوه بر حس طبیعی بودن در عکس‌ها، تا حدودی فضای کلیشه‌ای موجود در خیلی از تصاویر نیز در این سایت وجود ندارد.
– سایت WorldStream برای طراحی رایگان بنر تبلیغاتی
این وبسایت ابزاری برای طراحی بنرهای تبلیغاتی در اختیار می‌گذارد با این ‌حال بخشی از خدمات آن رایگان نیست. نکته جالب در این سایت، طراحی بر اساس محتوای وبسایت شماست به طوری که با وارد کردن آدرس وبسایت، این ابزار به شما کمک می‌کند به صورت سریع و ساده مجموعه‌ای از بنرهای مناسب و خلاقانه را بسازید. در طرح‌های ارائه شده، هدف کمپین تبلیغاتی شما نیز لحاظ خواهد شد و این ابزار هوشمند با توجه به هدف شما( رهبری بازار، آگاهی بخشی از برند یا تجارت الکترونیک) چیدمان مناسب اجزا و عناصر را به شما معرفی می‌کند.

با طراحی خوب انتظار نرخ کلیک در تبلیغات بنری را بالا ببرید!

در این مقاله 17 راهکار برای بهبود تبلیغات بنری از طریق طراحی برای افزایش نرخ کلیک و به طور کلی موفقیت یک کمپین تبلیغاتی معرفی و بررسی شد. طراحی کاری خلاقانه و هنری است و در عین حال نیاز به هوش بالایی دارد. علاوه بر این ممکن است زمان زیادی نیاز باشد که به آن چیزی دست پیدا کنید که دقیقاً دنبال آن هستید. شاید کمی هزینه‌بر باشد، ولی استفاده از تجربه طراحان خبره می‌تواند تا حد زیادی شما را به آنچه می‌خواهید برساند.

اشتراک گذاری:

About The Author

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *